הסיפור של מיקרו

כהורים, סדר העדיפות שלנו בנוגע לצעצועי ילדים זהה בכל העולם.
חשוב לנו שיהיו איכותיים, בטיחותיים, חינוכיים ומהנים.
אלו בדיוק הדברים אותם חיפשהו כשחשבנו איזה קורקינט לקנות לילדים שלנו.

עד שנת 2013 הקורקינטים של מיקרו היו זמינים בארצות רבות, אך לא בישראל. כהורים אשר נחשפו למוצר בחו”ל, מצאנו את עצמנו ממליצים להורים רבים לרכוש את הקורקינט של מיקרו וזאת משום שמצאנו אותו כצעצוע הטוב ביותר שהורה יכול לקנות לילדיו, לכן שמנו לנו למטרה “להעלות” את הקורקינטים של מיקרו לישראל.

כשאתם רוכשים קורקינט של מיקרו אתם מקבלים יותר ממוצר חדשני ומעוצב למופת שאתם וילדיכם תאהבו. כל החלקים של קורקינט מיקרו הם ברי החלפה. כדי לשמור על הקורקינט בטוח ועובד היטב, נוכל לספק מגוון חלקי חילוף. הקורקינט של מיקרו נתפס בעולם כמוצר איכותי ומהימן וכל קורקינט מגיע עם אחריות יצרן של שנתיים. אנו מחוייבים לרמה גבוהה של שירות לקוחות ומשלוח מהיר של מוצרינו.

שלכם,
מיקרו ישראל

אודות מיקרו ישראל - קורקינטים לילדים בכל הגילאים

ההיסטוריה של ®MICRO

הסיפור של מיקרו התחיל בתור פתרון של נוחות. ווים אובוטר, הממציא של מיקרו, רק רצה להגיע לפאב השכונתי. אך הפאב היה רחוק מכדי ללכת ברגל וקרוב מדי בשביל לקחת את האופניים או להוציא את המכונית מהחנייה. הוא חיפש פיתרון תחבורתי קל לנשיאה ולרכיבה וכזה שיוכל להתקפל, כך שלא יתפוס הרבה מקום. ווים החליט לבנות כלי-תחבורה קל וזול שיענה על צרכיו.

כיום, ילדים רבים בעולם כולו מכירים את התוצאה. מיליוני קורקינטים של מיקרו וכן חיקויים רבים שלו נמכרו ונמכרים בכל רחבי הגלובוס. חברת מיקרו נוסדה בשנת 1996 והיא ממוקמת עד היום בציריך, שווייץ.

הצוות הצעיר והנמרץ של מיקרו מפתח ומספק קורקינטים ואביזרים נלווים ליותר מ-70 מדינות מסביב לעולם, כולל ישראל.

האיכות, העיצוב, הביצועים והחדשנות של micro זוכים להכרה בינלאומית והקורקינטים זוכים באינסוף פרסים בתערוכות בינלאומיות בכל רחבי הגלובוס. אנו, במיקרו ישראל, גאים לייצג את המותג האיכותי בארצנו הקטנה.